Uniwersalne wiązki elektryczne bez modułu elektronicznego do haków holowniczych

wiązka elektryczna z gniazdem 7-pinHak holowniczy do wszystkich pojazdów bez systemu kontroli sprawności oświetlenia Check-Control i generalnie do wszystkich, które zostały wyprodukowane do 2003 roku, może być po prostu wyposażony w zestaw przewodów z wiązką 7 lub 13-pinową. W tym przypadku nie jest konieczne użycie dodatkowego modułu elektronicznego w celu zagwarantowania funkcjonowania świateł przyczepy.Dostępne wersje:

C7 - wiązka elektryczna z gniazdem 7-pin

C - wiązka elektryczna z gniazdem 13-pin


Uniwersalne wiązki elektryczne z modułem elektronicznym do haków holowniczych

wiązka elektryczna z modułem elektronicznym

W przypadku pojazdów najnowszych, wyposażonych w system kontroli sprawności oświetlenia Check-Control i bardziej złożoną elektronikę, konieczne jest zainstalowanie dodatkowego modułu elektronicznego umożliwiającego prawidłowe działanie świateł przyczepy. W tym celu dostępne są w handlu liczne rozwiązania alternatywne o różnej jakości i funkcjonalności. Nasze uniwersalne zestawy okablowania do haków holowniczych z modułem elektronicznym Umbra Rimorchi gwarantują najlepszą możliwą cenę w stosunku do jakości i są specjalnie zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Dostępne wersje:

Zestaw C7+C – 7-Pin wiązka z modułem elektronicznym

Zestaw C7+CPDC – 7-pin wiązka z uniwersalnym modułem elektronicznym PDC -  automatycznym odcięciem czujników parkowania

Zestaw C+C – 13-pin wiązka z modułem elektronicznym

Zestaw C+CPDC – 13-pin wiązka z uniwersalnym modułem elektronicznym PDC - automatycznym odcięciem czujników parkowania


Dedykowane wiązki elektryczne do haków holowniczych – zestawy elektryczne i moduły elektroniczne

Jako alternatywę uniwersalnych zestawów elektrycznych, mamy dostępne dedykowane zestawy okablowania, specjalnie zaprojektowane pod poszczególne modele samochodów. Zapewniają one pełną zgodność z elektroniką samochodu.

Dobierz wiązkę dedykowaną do modelu samochodu:

Korzystając z tej strony akceptujesz, że na Twoim urządzeniu zostaną utworzone pliki cookies, które umożliwiają nam świadczenie usług. Brak akceptacji na pliki cookies spowoduje, że niektóre funkcjonalności strony mogą być niedostępne lub działać w ograniczony sposób.