Uniwersalne wiązki elektryczne bez modułu elektronicznego do haków holowniczych

wiązka elektryczna z gniazdem 7-pinHak holowniczy do wszystkich pojazdów bez systemu kontroli sprawności oświetlenia Check-Control i generalnie do wszystkich, które zostały wyprodukowane do 2003 roku, może być po prostu wyposażony w zestaw przewodów z wiązką 7 lub 13-pinową. W tym przypadku nie jest konieczne użycie dodatkowego modułu elektronicznego w celu zagwarantowania funkcjonowania świateł przyczepy.Dostępne wersje:

C7 - wiązka elektryczna z gniazdem 7-pin

C - wiązka elektryczna z gniazdem 13-pin


Uniwersalne wiązki elektryczne z modułem elektronicznym do haków holowniczych

wiązka elektryczna z modułem elektronicznym

W przypadku pojazdów najnowszych, wyposażonych w system kontroli sprawności oświetlenia Check-Control i bardziej złożoną elektronikę, konieczne jest zainstalowanie dodatkowego modułu elektronicznego umożliwiającego prawidłowe działanie świateł przyczepy. W tym celu dostępne są w handlu liczne rozwiązania alternatywne o różnej jakości i funkcjonalności. Nasze uniwersalne zestawy okablowania do haków holowniczych z modułem elektronicznym Umbra Rimorchi gwarantują najlepszą możliwą cenę w stosunku do jakości i są specjalnie zaprojektowane, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Dostępne wersje:

Zestaw C7+C – 7-Pin wiązka z modułem elektronicznym

Zestaw C7+CPDC – 7-pin wiązka z uniwersalnym modułem elektronicznym PDC -  automatycznym odcięciem czujników parkowania

Zestaw C+C – 13-pin wiązka z modułem elektronicznym

Zestaw C+CPDC – 13-pin wiązka z uniwersalnym modułem elektronicznym PDC - automatycznym odcięciem czujników parkowania


Dedykowane wiązki elektryczne do haków holowniczych – zestawy elektryczne i moduły elektroniczne

Jako alternatywę uniwersalnych zestawów elektrycznych, mamy dostępne dedykowane moduły elektroniczne, specjalnie zaprojektowane pod poszczególne modele samochodów. Zapewniają one pełną zgodność z każdym oryginalnym urządzeniem elektronicznym samochodu. W związku z tym, że ten asortyment stale się rozwija i aktualizuje, prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności i specyfikacji

Dostępne wersje:

Zestaw 7SPEC – 7-pin wiązka z dedykowanym modułem elektronicznym

Zestaw 13SPEC – 13-pin wiązka z dedykowanym modułem elektronicznym

Dedykowane zestawy elektryczne do haków holowniczych – dostępne są na zapytanie.

Dobierz hak do modelu samochodu:

Produkt dodany do porównania

Korzystając z tej strony akceptujesz, że w Twoim urządzeniu końcowym zostaną zainstalowane pliki cookies, które umożliwiają nam świadczenie usług. Brak zgody na pliki cookies oznacza, że pewne funkcjonalności strony mogą być niedostępne.