towbar F

model F

kula odkręcana "łabędzia szyja"
towbar C.jpg

model C

kula wypinana poziomo
towbar VM.jpg

model VM

kula wypinana pionowo
z zabezpieczeniem na kluczyk – mocowanie całkowicie niewidoczne po wypięciu kuli!
towbar SF

model SF

kula odkręcana z kołnierzem

INFORMACJE O MODELACH

MODEL F

Podstawowe rozwiązanie, dla tych którzy szukają oszczędności. Kula jest przykręcana do belki holowniczej śrubami i nakrętkami, łatwo demontowalna zwykłym płaskim kluczem. Jest to najczęściej kupowany hak.
modello-f-300x217.jpg

MODEL C

Haki holownicze model C to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich, zarówno do biznesowych zastosowań jak i rodzinnych, podczas spędzania wolnego czasu. Kula jest wypinana poprzez dźwignię i może być schowana w bagażniku, kiedy nie jest używana. Do wypięcia nie są potrzebne żadne narzędzia. Dźwignia może być wyposażona w antykradzieżowe zabezpieczenie z kluczykiem, co czyni model C optymalnym pod względem bezpieczeństwa.

modello-C.jpg

MODEL VM

Najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązanie, przy tym bardzo proste w obsłudze i niezawodne. Hak dla tych, którzy szukają wyłącznie najlepszych rozwiązań. Model VM to rozwiązanie zupełnie niewidoczne, kula wypinana pionowo, wyposażona w antykradzieżowe zabezpieczenie z kluczykiem.
Posiada te same właściwości wytrzymałości i niezawodności co modele F i C zachowując estetykę pojazdu, co jest szczególnie ważne w przypadku pojazdów wyższej klasy

modello-VM.jpg

Dobierz hak do modelu samochodu:

Produkt dodany do porównania

Korzystając z tej strony akceptujesz, że w Twoim urządzeniu końcowym zostaną zainstalowane pliki cookies, które umożliwiają nam świadczenie usług. Brak zgody na pliki cookies oznacza, że pewne funkcjonalności strony mogą być niedostępne.